НЕПРАВДА: Туреччина почала першу фазу операції з деокупації Криму

Главная

Гіркін Стрєлков відреагував на заяву влади Туреччини про початок першої фази по деокупацію Криму. За його словами, для Росії “справа виглядає вкрай погано “.

У мережі поширюють статтю, що нібито Туреччина оголосила початок першої фази збройного звільнення Криму від російської влади. 

Допис Ігоря Гіркіна у соцмережі «ВКонтакте».

Проте Туреччина не заявляла про початок будь-яких збройних операцій проти Росії.

У статті посилаються на допис російського терориста Ігоря Гіркіна (псевдонім – «Стрєлков») у соцмережі «ВКонтакте». Він розмірковує про можливі наслідки для російського військового впливу у світі внаслідок збройного вторгнення Туреччини в Крим, посилаючись на статтю avia.pro. У цій статті, проте, зазначають таке: 

«Голова Міністерства закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу офіційно заявив, що Анкара провела перемовини з Києвом і починає активну фазу заходів щодо “деокупації” Кримського півострова. Що слід розуміти в заяві про “деокупацію” півострова – невідомо».

Проте ані допис терориста Ігоря Гіркіна, ані блог про військову авіацію не є надійними джерелами міжнародних відносин.

Міністр закордонних справ Туреччини написав 3 грудня у Twitter, що він мав щиру розмову з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою і що Туреччина підтримує ініціативу зі створення «Кримської платформи». 

На основі офіційних джерел немає підстав стверджувати про плани збройного вторгнення Туреччини до Криму.

Туреччина не визнає незаконну анексію Криму Російською Федерацією. У спільній заяві президентів України та Туреччини в жовтні 2020 року стверджували, що Туреччина підтримує та «братиме активну участь» у «Кримській платформі».

«Кримська платформа» – це майданчик для дипломатичних переговорів для захисту прав людини у Криму, а згодом для дипломатичної «деокупації». Про створення такого дипломатичного майданчику задля тиску на Росію щодо беззбройної деокупації Криму заявив президент Володимир Зеленський 23 вересня цього року під час виступу на Генеральній асамблеї ООН.

«Кримська платформа» має на меті згуртувати міжнародних партнерів України задля дипломатичного тиску на Росію під час перемовин, а не провокувати іноземні збройні операції на території України.

Гіркін Стрєлков відреагував на заяву влади Туреччини про початок першої фази по деокупацію Криму. За його словами, для Росії “справа виглядає вкрай погано “.

У відповідь на заяву влади Туреччини про початок першої фази по деокупацію Криму один з колишніх ватажків “ДНР” офіцер ГРУ Ігор Стрєлков-Гіркін  заявив , що ситуація для Росії виглядає вкрай погано.

Напередодні турецький МЗС допомогою глави відомства Мевлюта Чавушоглу зробив заяву про те, що Анкара провела з Києвом переговори і починає активну фазу дій по деокупацію Кримського півострова.

У відповідь Стрільців заявив, що для Росії “справи погані” . Він зазначив, що підтверджується його власний прогноз по початку співпраці України і Туреччини по звільненню Криму.

Стрільців підкреслив, що на даному етапі розвитку російська армія вразлива як ніколи, а внаслідок цілої низки помилок Путіна РФ загрузла в капкани на Кавказі і Близькому Сході.

“Если это не фейк (или ошибка в точном переводе), то… дело дрянь. Впрочем, в любом случае, именно этого я ожидал и ожидаю в будущем. Стараниями Нашего Уникального Стратегического Преимущества, залезши “по самые гланды” в капканы в Сирии и Карабахе (не считая Ливии и прочих “африканских экзотических стран”), ВС РФ уязвимы, как никогда ранее”, – заявил он.

Один його з передплатників припустив, що в конфлікті Туреччини і Росії Захід підтримає саме РФ, після чого Стрільців розповів про реальний стан справ всередині РФ.  “Чекайте …, як то кажуть,” два рази “… Свого союзника по НАТО вони вважатимуть за краще сировинної напівколонії з боягузливим і нікчемним керівництвом?

Яке настільки підле за своєю сутністю, що власний народ в гріш не ставить, а за помірну ціну готове продати що завгодно? ” – додав Стрільців. Раніше Україна і Туреччина провели успішні випробування суперзброї. Ми також писали, що плани України і Туреччини схвилювали Кремль і змусили діяти.

За матеріалами

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *