Найкраще – дітям, адже це наше майбутнє! Сьогоднішній вчинок першої леді врaзuв українців: Олена взялася за корисне і збалансоване меню для школярів

Главная

Перша леді України Олена Зеленська повідомила, що група фахівців вже почала роботу над корисним і збалансованим меню для школярів.

Олена Зеленська на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук розповіла, що робота над реформуванням системи харчування у навчальних закладах перейшла на наступний етап, а саме до підготовки орієнтовних меню.

“Смачне. Корисне. Збалансоване. Все це – про нове меню для закладів освіти, працювати над яким уже розпочала професійна робоча група.

Рада повідомити, що робота над реформуванням системи харчування у навчальних закладах триває та переходить на наступний етап – підготовка орієнтовних меню.”, – розповіла перша леді.

За словами Зеленської, щоб створити приклад якісного меню, було залучено фахівців Міністерства охорони здоров’я України, відомого кулінара Євгена Клопотенка та представників громадських організацій, експертів у галузі харчування та дитячих лікарів – ендокринологів і дієтологів.

“Група працює над створенням зразків меню з рецептами страв та технологічними картками, які відповідають оновленим вимогам і нормам харчування для дітей усіх вікових груп. Сезонні меню готуються на шість тижнів.

Робота рухається швидкими темпами: вже готові меню сніданків та обідів.

Надалі будуть розроблені меню для вечер, других сніданків і підвечірків. Це унікальний досвід для України.

І я дуже рада, що в українських навчальних закладах незабаром діятимуть нові сучасні стандарти у харчуванні дітей та підлітків.”, – зазначила вона.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *