В ці хвилини! Кондратюк вліпив – люди пробились. Тарифний протест – олігарх в шоці. Зелнський такого не чекав

Главная

Український телеведучий, шоумен, продюсер Ігор Кондратюк звернувся до українського бізнесмена, олігарха, власника “Київолгазу” Дмитра Фірташа з обуренням та претензіями, адже запевняє, що сплачувати транспортування газу з їх апетитами не буде. Про претензії від Кондратюка стало відомо з його сторінки у фейсбук.

Ігор Кондратюк останнім часом досить активно приймає участь в обговореннях проблем країн, підвищеннях цін, коронавірусну інфекцію, але те, що сталося за його словами просто не чувано.

Далі в оригіналі:

” Дмитро ( Діма, Дімон, Дімка ) Фірташ (статки 792 млн $$$ за оцінкою журналу НВ) бідує (чи капризує?) у своєму віденському безвиїзді. Просить скинутись на адвокатів, віскі та нову спідню білизну. Хочу відмовити йому в його проханні. Бо, як в анекдоті — » ну це вже бл… воопше!», – написав на своїй сторінці Ігор Кондратюк.

І зазначає, що все було б добре, якби не одне але. За словами Ігоря Кондратюка, їхня сім’я не користується газом для опалення свого будинку ще з далекого 2016 року, а це на хвилиночку 5 років, але платіжку за транспортування газу він одержує.

” У мене питання до дядь та тьоть Фірташа з Київоблгазу: а якого біса платити за транспортування газу, якщо я його не використовую??? Кому ви його «транспортуєте/постачаєте» в моєму будинку? І хрін би з тим, що ви б, поганці, крали у мене такими платіжками по 1,94 грн за місяць”, – стримався Кондратюк.

Та що виходить, наголосив продюсер Ігор Кондратюк, що платіжка за транспортування газу зросла до 45, 53 гривень в місяць, а цю суму потрібно кожного місяця сплачувати. Ігор Кондратюк вважає, що це є просто не допустимо, адже дармових грошей хочуть всі, але вже настав час навчитися заробляти їх працею, а не обманом людей.

Також Ігор Кондратюк звернув увагу і на той факт, що труби кожен споживач газу до будинку прокладав за свій кошт і платити за них ще це абсурд.

“Ви мені вже пару років винні 1888 грн переплату за газ! Поверніть! (по телефону хтось з ваших сказав: «НЕМАЄ механізму повернення коштів, тільки за умови використання газу на цю суму””, – на останок додав Кондратюк.

Та як виявилося, варто було лише зачепити цю тему, як під постом відразу зібралися ті, хто має таку ж саму проблему.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *