Історія повторюється. Як і 100 років назад… Сьогодні ще є вибір, — політолог

Главная

Історія повторюється. Сьогодні Україна на порозі свого вибору: дати знищити свою країну на поталу Кремлю чи дати відсіч і не допустити капітуляції.

Сьогодні ще є вибір. Українська історія знову повторюється. Як і 100 років назад ми можемо знову опинитися в лоні ворога, в лоні більшовиків, що влаштували Голодомори, репресії, масові депортації та знищення людяності.

Сьогодні нас знову повертають до орбіти кремля. Те що відбувається — повноцінний акт капітуляції. Кремль намагається знищити Україну зсередини. Знищити все українське та кожне досягнення, що кров‘ю вибивалося за 30 років.

Мільйони людей по всій країні кажуть рішуче НІ ЗДАЧІ УКРАЇНИ ПІД КРЕМЛЬ!
Ми не дамо повторити втрату державності у 1919-1920 роках!

Зрозуміло одне: Україна в Мінську підписала акт капітуляції. Так званий «придністровський сценарій».

— Росія більше не ворог. Росія — краіна спостерігач.
— ДНР/ЛНР — суб‘єктна сторона з якою Україна має сідати за стіл переговорів.
— Ні про які «перемир‘я» чи припинення обстрілів не йде мова. Тільки вибори на Донбасі.

Відповідальні за ці дії — Зеленський та Єрмак. Не даремно останній ще кілька днів назад зустрічався та вів переговори з представником Путіна — Козаком.

Україну, прикриваючись коронавірусом, намагаються повністю здати в лапи Кремля, пропхнути нам федералізацію та статус ОРДЛО, провести вибори та завести бойовиків. Кремль почав ліквідацію нашої країни. І якщо раніше ми відчайдушно боролися, то теперішня влада нас просто зливає.
Андрій Смолій

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *