Все під контролем? А ось уже справжній фільм жахів в реальному часі. Саме зараз я їду в автобусі Львів-Східниця

Главная

А ось уже справжній фільм жахів в реальному часі. Саме зараз я їду в автобусі Львів-Східниця. Це здоровенний автобус «Vanffol», здається до 80 місць.

Їжджу цим напрямком в справах доволі часто. Не пам’ятаю, щоб ще не так давно в цьому автобусі їхало більше 15-20 осіб + ситуативно переїжджаючи між селами та містечками на маршруті пасажири.

Але зараз цей автобус також набитий під зав»язку. 90% пасажирів — заробітчани. Ситуативні пасажири їдуть стоячи, товплячись в передній частині автобусу. Місця якщо там десь позаду і є, то підсідаючі люди бояться туди йти.

На задній площадці хор з бухикаючих та чихаючих виступає. Лише одиниці з них в масках.

Коли я сідав до автобуса, водій перепитав чи я заробітчанин і чи маю маску. І питав то не лише в мене. Маски є не у всіх. Всі не заробітчани їдуть спереду. Водій сказав, що лише здогадується з чим везе всю ту траву ззаду, але не має права їх не брати (та і гроші платять не малі).

А ще від водія пролунала інформація, що через два дні буде майже зупинено автобусне сполучення між Львовом та райцентрами Львівщини. На всі напрямки курсуватиме лише по одному автобусу.

Я в жахливому сні не міг уявити, що моя сьогоднішня поїздка буде настільки небезпечною.

Їхати в одному автобусі з таким «хором», прорвавшимся через кордон із охопленої коронавірусом Європи і невідомо чим бухикаючих, це покруче навіть «американських гірок» та стрибка з парашутом з 10 км висоти.

До сьогоднішнього дня, я думав, що уже нічого не боюся. Помилявся.

«Все під контролем»? Я уже люто зненавидів цих «контролерів» безмозких.

Дмитро Беспалий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *