Прокиньтесь! Єрмак, це Медведчук №2. Він буром затягує зашморг на шиї України за методичкою Кремля, — Демчук

Главная

Андрій Єрмак і узурпація влади в Україні

Ті самі граблі, що і у 2014 році. Пам’ятаєте, як після призначення порошенком на пост заступника глави АП у справах зомнішньої політики Валерія Чалого, той безпардонно перебрав на себе ще й функції глави МЗС. Те ж саме і навітьгірше ми спостерігаємо зараз. Людина, яка жодногодня не пропрацювала у дипломатії і сфері міжнародних відносин перетягла ковдру МЗС на себе.

Пригадую, як негативно відреагували професійні і кадрові дипломати на заяву новоспеченого глави Офісу президента Андрія Єрмака про те, що він залишаєза собою право опікуватись і курувати питання зовнішньої політики. Лана Дзеркаль зробила першою демарш проти такого шабашу глави ОП.

І ось цей «опікун» за методичкою Кремля намудрагелив. Замість того, щоб вислизнути з нормандсько ї мінської пастки, він ще більше затягує цей зашморг на шиї України. За фактом відбулося, що у середині ТГК була створена, за згодою з так званим міністром закордонних справ ЛНР Владислава Дейнеги ще одна структура — Консультативна рада. Про цю «Раду» я писав у попередньому пості: https://www.facebook.com/rostyslav.demchuk/posts/1972257799584883

А як же ж із напрацюваннями команди колишнього глави МЗС Вадима Пристайка проте, що у випадку невиконання Росією Мінських дововленостей, Україна вийде із Мінського перегоморного процесу і Нормандського формату. І саме для уієї мети команда пристайка нарощувала дипломатичні сили і готувала потрібні механізми.

Тепер Вадима Пристайка, фактично, відсторонили від справ пов’язаних з Мінським процесом і від участі у перегоморах «Нормандської четвірки». Це потужний удар поукраїнській дипломатії.

Гаразд, скажете ви, але ж Вадима Пристайка змінив фаховий дипломат Дмитро Кулеба. Так, Дмитро Кулеба кадровий і рафінований і потомствений дипломат. Але слабкість Кулеби у тому, що він інтелігент і грає за правилами. Кулеба, на жаль, не здатний нахабно перти буром і йти до мети по трупах, як це вміє і робить Андрій Єрмак.

Андрій Єрмак, це Медведчук №2. Однаковісінький типаж !!!

Ось така невтішна на сьогодні картина 😞
***
Чергова мінська змова?

Якщо народ не повстане проти свавілля Єрмака, то нехай… Йому не звикати у ярмі 😕

Андрій Єрмак у міжнародній політиці і зовнішніх відносинах є абсолютний «ніхто». І він, оцей «ніхто» вирішив легітимізувати «де факто» терористичні організації ДНР, ЛНР переназвавши їх у ОРДЛО.

Bи таке чули (?!?): тепер існують офіційно «лідери і представники ОРДЛО» у форматах міжнародних переговорів!

Сука! Я стільки зусиль і здоров’я віддав, аби довести у світі, що ДНР і ЛНР, це терористичні організації…

Мінський треш триває! Представників терористичних ДНР та ЛНР у міжнародних переговорах визнано легітимними і на рівні з офіційними представниками України і світу. Росія — не загарбник і не агресор, а спостерігаюча сторона. Сука!

У Мінську підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача, виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Про це йдеться в рішенні Тристоронньої контактної групи, засідання якої відбулося в Мінську 11 березня.

У протоколі зазначається, що Рішення ТКГ про заснування Консультативної ради буде підписано 25 березня 2020 роки після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини. У когось є сумніви, що Росія (ОБСЄ), Франція і Німеччина — усі союзники — це рішення не підтримають? Умене немаєжодного сумніву. Назвуть це неподобство «кроком вперед» і «дипломатичним проривом».

«Основним завданням Ради є здійснення діалогу, консультацій та вироблення пропозицій щодо проектів політичних і правових рішень стосовно врегулювання конфлікту відповідно до Комплексів заходів, в тому числі щодо проведення виборів в окремих (читай відокремлених») районах Донецької та Луганської областей України», — наголошується в рішенні ТКГ.

Після такого мені нічого не залишається, як покинути команду «Зе».

Бувайте 😕 !!!
Rostyslav Demchuk

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *