Чергова спецоперація ФСБ РФ в Україні? А ось вам і склад колективу посіпак! (Список)

Главная

Про колективні пєснопенія «смуглянки» в Сумах і не лише

Чому насправді це — спецоперація ФСБ РФ?

Перше. Один із організаторів цього конкурсу, в якому переміг Максим Ткачук, на підтримку якого і відбувалися пєснопєніє «смуглянки», є російська держструктура Россотрудничество. Офіційна назва: «Федеральное агентство по делам Содружества Независимых Государств, соотечественников, проживающих за рубежом, и по международному і т.д і т.п.»

Россотрудничество — структура чистої води ефесбешна, вона допомагає російській владі здійснювати агентурну роботу у ворожих Росії країнах.

Друге. Сам флешмоб у Сумах запустив і висвітлював телеканал «НАШ», пов’язаний з екс-нардепом Мураєвим, який відомий своєю антиукраїнською позицією. А у нас у Сумах є свій відомий прихильник телеканалу «НАШ» та особисто Мураєва — Саша Соколов. Дивно, що він не долучився до цих пєснопєній.

Третє. Активну участь у цій події брали активісти і функціонери ОПЗЖ. Партії, лідери якої ведуть прямі переговори з керівництвом країни-агресора і її терористичними маріонетками — ДНР та ЛНР. До речі, сам Вітя Медведчук активно захищав ефесбешну структуру: «Нападение радикалов на «Россотрудничество» затруднит освобождение украинцев в РФ».

Четверте. У Сумах цю пісню співав повнокомплектний хор із проросійських козачків, активних прихожан МП, активістів партії Шаріка.

Отже, поширене ними відео, попри привабливий вигляд, є частиною пропаганди руского міра та плану знищення України, який здійснюю російське керівництво.

Добре, що всі учасники зібралися разом. Це полегшило ідентифікацію російських колаборантів у Сумах:

1 — Олександр Стрельченко, депутат Сумської обласної ради, ОПЗЖ
2 — Юрій Перепека, депутат Сумської міської ради, Опоблок
3 — Гліб Федорко, представник партії Шарія у Сумах
4 — Микола Отрощенко, активіст партії Шарія, соратник Юрія Чмиря
5 — Сергій Неговський, російський шовініст, монархіст, соратник Юрія Чмиря
6 — Тимур Вірьовкін, активіст партії Шарія

Олег Медуниця, РОК. Суми

Рух Опору Капітуляції

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *