28 Травня, 2022 11:19 pm

Лист 9-річного хлопчика з Гостомеля до мами в рай довів українців до сліз. Фото

Українські зірки поширюють у мережі зворушливий лист дев’ятирічного хлопчика з Гостомеля (Київська область) до своєї мами, яку розстріляли російські військові. Його слова довели до сліз тисячі українців: користувачі соцмереж зазначають, що їхнє серце розривається на частини.

Лист опублікували в Instagram телеведуча Катерина Осадча та репер Потап. Маленький українець втратив найріднішу людину, коли вони з мамою втікали з окупованого міста (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Лист сина до мами. Вони втікали на машині з Гостомеля, і їх розстріляли “орки”. Мама загинула, хлопчик 9 років вижив. Він застряг в машині після аварії й не міг вибратися. Його витягнули люди й забрали до себе в підвал. Це нестерпно боляче“, – написала Осадча.

У коментарях люди співчувають хлопчику:

Коментарі на сторінці Катерини Осадчої.
Коментарі на сторінці Катерини Осадчої.

“Мама. Цей лист – подарунок тобі на 8 березня. Якщо ти думаєш, що даремно мене виховувала, то ти помиляєшся. Дякую за найкращі 9 років життя!

Дуже дякую за дитинство! Ти найкраща мама у світі. Я тебе ніколи не забуду Бажаю тобі щастя на небесах. Бажаю тобі потрапити до раю. Я намагатимусь гарно поводитися, щоб потрапити до раю. Цілую тебе, Толя!”

Лист маленького українця мамі в рай.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.