28 Травня, 2022 10:38 pm

СБУ затримала тіктокера, який виклав переміщення військової техніки біля знищеного ТЦ у Києві. ВІДЕО

Днями у мережу виклали відео, яке російські окупанти використали, аби завдати потужного ракетного удару по торговельному центру Retroville в Києві. Чоловіка, який зробив це, вже затримали.

Служба безпеки України опублікувала відео з тіктокером, який днями виклав у інтернет матеріали про розташування українських військових у Києві.

Чоловіка, який виклав переміщення військової техніки, затримали

У спецслужбі наголосили, що торговельний центр, біля якого перебували українські захисники, зазнав потужного ракетного удару російських окупантів.

Свідомо чи несвідомо цей чоловік попрацював корегувальником для ворога – встановить слідство,
– заявили в СБУ.

У відомстві вкотре звернулися до українців з проханням не публікувати інформацію про переміщення військової техніки ЗСУ, військові об’єкти та результати ворожих ударів! Адже її російські загарбники використовують при плануванні подальших обстрілів.

Натомість у спецслужбі попросили робити навпаки – передавати правоохоронцям відомості про дислокацію ворога, а українські військові забезпечать його знищення!

Затриманий шкодує про свої дії

На відео чоловік, якого звати Павло Артемєв, зізнається, що виклав у мережі відео, на якому було зафіксоване переміщення військової техніки ЗСУ. “Техніка була поблизу ТЦ Retroville”, – уточнив він.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.