Кабмін шокував рішенням – підвищення зарплат!

Главная

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив фінансовий план НАК “Нафтогаз Україниˮ.

Про затвердження фінансового плану акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ на 2020 рік.

“ПРОЕКТОМ АКТА ПРОПОНУЄТЬСЯ ЗАТВЕРДИТИ ФІНАНСОВИЙ ПЛАН НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИˮ НА 2020 РІК. БУЛО ПРОЙДЕНО УРЯДОВИЙ КОМІТЕТ, ПРОШУ ПІДТРИМАТИ”, – СКАЗАВ МІНІСТР ЕКОНОМІКИ ІГОР ПЕТРАШКО.

Свої зауваження озвучив міністр фінансів Сергій Марченко. За його словами, незважаючи на збиток в 18,7 млрд грн за підсумками 9 місяців, в документі передбачили чистий прибуток в розмірі 11,5 млрд.

Крім того, в документі передбачили видобуток газу в розмірі близько 13,3 млрд кубів (замість 20,1 млрд, як планували раніше), не врахували зауваження і порушення, які виявили під час аудиту.

“ПЕРЕДБАЧЕНО ПІДВИЩЕННЯ ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ В ДВА РАЗИ. НА 56% ЧЛЕНАМ ПРАВЛІННЯ І НА 85% СПІВРОБІТНИКАМ …”, – ДОДАВ МАРЧЕНКО.

Нагадаємо, чистий консолідований збиток НАК “Нафтогаз України” за січень-вересень 2020 року склав 17 млрд грн. У той же час голові правління компанії Андрію Коболєву нарахували 229 млн грн премії.

У 2018 році голова “Нафтогазу” заробив 286,5 млн грн. З них 261 млн грн – премія за перемогу над “Газпромом” в Стокгольмському арбітражі.

Ще майже 700 млн грн топ-менеджери “Нафтогазу” повинні отримати за підсумками всього процесу проти російської компанії.

Пізніше ЗМІ розповіли, що аудит “Нафтогазу” виявив, що через фінансові порушення в компанії бюджет недоотримав 75 ​​млрд грн. В “Нафтогазі” підтвердили, що отримали від Держаудитслужби акт ревізії і надали свої заперечення.

Українці вже пишуть в Мережі, що таке рішення Кабміну просто обурливе. Виходить, що Коболєв, який і так гребе гроші лопатою, буде отримувати ще більше, а компанія буде нарощувати збитки.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *