Ось ця жіночка-продавець в Києві відмовилась обслуговувати українською мовою і влаштувала істерику. ВІДЕО

Главная

Отак зраночку не поборешся за мову — вважай, день пропав!Завела Ганнусю на заняття в художню школу і вирішила заглянути у Галя Балувана — їхній магазинчик відкрився в жовтні чи листопаді недалеко від метро «Академмістечко» ( у ТЦ «Academ City» за адресою проспект Академіка Палладіна, 16/39).

Продукція мені подобається, але є там одна така принципова продавчиня…

Я ще здалеку крізь скло її побачила.Заходжу.- Добрає утро, што вам прєдлажить?- Доброго ранку, а ви, я бачу, мову досі не вивчили.- Што?? — бачу непідробний подив, ніби я запропонувала її, як мінімум, просто зараз збиратися і летіти на Марс.

— Коли до вас не зайдеш, ви говорите ворожою мовою. Що вам заважає вивчити українську?- А я ні хатю! І ні буду!! — зривається продавчиня на крик. Я в цей час вивчаю асортимент.

— Як то «не буду»? Ви в Україні живете. З таким ставленням, може, варто жити в Росії і працювати там?- Вот єщо! Да я в Украіне раділась і вирасла! І мне нікакой вигади разгаварівать на укрАінском! (ще й наголос спотворює, може, спеціально).

— Ви дуже помиляєтесь.- Нєєееет! Ета ви ошибаєьєсь!! І укрАінскій я учіть ні хатю і буду!!! — істерика продовжується.Я взяла свої покупки, розрахувалася. Прошу дати мені «Книгу скарг і пропозицій».- Етта іщьо зачєм?

— Бо ви нахабно і демонстративно відмовляєтесь мене обслуговувати державною мовою, і це відбувається далеко не вперше. Тому дайте мені, будь ласка, «Книгу…»- Вот іщщо! Я ні обязана! На каком ізике хатю, на том і гаварю!!

— Це ви у себе вдома будете розмовляти будь-якою мовою, що вам подобається. А на роботі повинні дотримуватися закону і говорити українською.- Нічєво подобнава!!!- У законодавстві це чітко прописано.

А з 16 січня 2021 року ви абсолютно зобов’язані будете обслуговувати покупців українською мовою, і ваше керівництво мало б уже вас про це повідомити.- Да наше руководства всьо гаварит на рускам!

Галя Балувана , це правда???Тоді, мабуть, ви втрачаєте клієнтку в моїй особі. Найгірше, що у вас працює хамовитий персонал, а ви їм потураєте.

Тому Лариса Ніцой (Larysa Nitsoi) я зараз, як ніхто, розумію.Сфотографувала цю горе-продавчиню. Це теж супроводжувалося істерикою.- Што ви дєлаєте??? Да ви знаєтє, што фотографіровать міня бєз моєво разрішенія — запріщіно?(Як бачимо, людина свої права знає, а обов’язки працівниці й громадянки засунула собі глибоко в дупу).

— Мушу, — кажу, — мушу!Фото вийшло розмите — не встигла я сфокусувати камеру на телефоні. Та й мусила виходити, бо продавчиня вже готова була кидати в мене тюхтельками й чебуреками.

Вона молода, струнка брюнетка з довгим волоссям, обличчя ніби без особливих прикмет. Бейджика не носить (це я помітила ще з минулих моїх візитів).

Маєте бажання і натхнення — зайдіть, поговоріть, адресу я вказала на початку публікації.Лиш добре подумайте: чи достатньо міцну нервову систему маєте для таких розмов?

Франшизу «Галя Балувана» не можу тегнути. Хто коментуватиме, може, вам це вдасться?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *