Арестович заявив, що Кривонос – свідок у справі про держпереворот, а його звільнення – не новина

Главная

Звільнення Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО вирішив прокоментувати речник ТКГ Олексій Арестович.

Він заявив, що Кривонос є свідком, «якщо не соратником організаторів державного перевороту» у 2017 році. Ба більше – рішення про його звільнення ухвалили раніше.

Мовляв, секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов ще кілька місяців тому ухвалив таке рішення.

Про це Арестович написав на власній фейсбук-сторінці.

«На своїй новій посаді він себе не проявив. Кривонос провалив підготовку законопроєкту про територіальну оборону, був відсторонений з позиції керівника робочої групи з підготовки закону і замінений генерал-полковником Ковалем.

Після цього почав інтригувати проти нового закону, порушуючи поняття офіцерської честі, зайнявся організацією політичної кампанії, спрямованої на дискредитацію вищого військово-політичного керівництва України», – написав Арестович.

Також речник і радник з питань інформполітики ТКГ додав, що Кривонос проходить свідком у справі про «спробу організації державного перевороту» в Україні у 2017 році.

Правоохоронним органам України належить ще визначити, в рамках кримінальної справи про спробу організації державного перевороту в 2017 році, за яким Сергій Кривонос проходить «свідком», чи був він там свідком або соратником організаторів?
– уїдливо додав він.

Скандальні слова Кривоноса про Арестовича і Зеленського

Зауважимо, що фактично перед самим звільненням Кривонос зробив кілька гучних заяв стосовно Арестовича, а також жорстко прокоментував висловлювання президента про масштабну війну.

Так, Арестовича Кривонос назвав «маніпулятором чистої води» та заявив, що у листопаді 2018 року він завів на мінне поле групу снайперів з Десни, де 2 загинули, а 3 були тяжко поранені. Ці слова речник ТКГ спростовує.

А ось критична заява у бік президента стосується нещодавніх слів зеленського, сказаних в інтерв’ю. Зеленський заявив, що при повномасштабному наступі Росії, буде «велика війна». Тоді, за переконанням президента, доведеться мобілізувати всіх: і чоловіків, і жінок.

Він заявив, що реалізувати це буде практично не можливо. Крім того, за словами генерала, перед мобілізацією людей потрібно навчити, адже «ми не м’ясом воюємо».

Автор: Ірина Вихрущ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *