«Порошенко з Путіним домовилися по Маріуполю», — Гордон публічно звинуватив екс-президента

Главная

Відомий український журналіст Дмитро Гордон висунув серйозні звинувачення колишньому президенту України Петру Порошенко.  

Він запевняє, що той нібито планував віддати Росії Маріуполь.

 Гучна заява Гордон зробив ввечері 7 травня в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».  Уривок був оприлюднений на youtube

Журналіст нагадав, що в 2014 році на момент вторгнення військ РФ на Донбас ситуація в Україні була дуже важкою.  

Армія була небоєспроможною, в керівництві України все ще залишалася велика кількість агентів впливу Москви з паспортами РФ.  Тоді, підкреслив Гордон, Україна врятували добровольці.

 «У момент, коли ВСУ виявилися небоєздатними, встали ці хлопці і затулили собою Україну. І це завжди треба пам’ятати», — підкреслив він.

 Захистили добровольці, в тому числі, Маріуполь, який, зі слів Гордона, нібито хотів здати тодішній президент України Петро Порошенко.

 «Маріуполь врятував полк» Азов «. Керівництво України зробило злочинну оборудку з керівництвом Росії … Я знаю … Порошенко з Путіним домовилися, я вважаю, про те, щоб Маріуполь здати. Армії був даний наказ вийти з Маріуполя. І 156 бійців» Азова «врятували  Маріуполь «, — заявив журналіст.

 Він підкреслив, що Україна повинна бути вдячна «Азову» за цей подвиг.

 «Ці хлопці під керівництвом Андрія Білецького врятували український Маріуполь від» ру *** ого світу «», — констатував Гордон.

 Порошенко звинувачення Гордона поки ніяк не прокоментував.

 Варто відзначити, що рівно 7 років тому штурмові групи «Азова» звільнили Маріуполь від російської окупації.  Вони увійшли в місто і в ході боїв зачистили ключові опорні точки проросійських сепаратистів.  Ніхто з мирних жителів не встав на захист найманців РФ.  Жертв серед цивільних, на щастя, не було.  Тоді загинули 6 найманців РФ, українські добровольці обійшлися тільки пораненнями.

За матеріалами dialog.ua

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *