Вирішено: Шмигаль 15 хв назад вийшов з кабінету Зеленського і оголосив про зниження ціни на електрику, тепер буде тариф

Главная

Вже на початку жовтня українці платитимуть за світло за новими тарифами

Підвищення тарифів давно стало нормою для України, і мало не кожен місяць в платіжках можна спостерігати зростаючі цифри.

У жовтні громадян нашої країни очікує чергова зміна цін на електроенергію, проте цього разу буде не подорожчання, а, як це не дивно, їх зниження.

Подробиці озвучені в ході засідання уряду, який транслювався в YouTube.

Згідно із заявою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ті українські сім’ї, які споживають на місяць менше 250 кВт-год, платитимуть по 1,44 грн за кіловат. Для тих же домогосподарств, які перевищать цю норму, платіжка прийде з поточною ціною, що становить 1,68 грн. Відповідні зміни відбудуться у жовтні поточного року.

Варто відзначити, що позначку у 250 кіловат переступають всього 20% від усіх домогосподарств, тому багато хто зможе заощадити на зниженні тарифу. При цьому важливо розуміти, що в разі перевищення цієї позначки, цифра в 1,68 грн поширюється на всі спожиті кіловати, а не на ту їх кількість, яка понад “дешевого” показника.

Платити 1,68 грн доведеться побутовим споживачам і гуртожиткам, які мають у своєму розпорядженні спільний лічильник. Крім того, цей тариф буде діяти для дачних і гаражних кооперативів, садових товариств для освітлення прилеглої території та різних технічних цілей.

В Україні відкрився Перший Український телеграм-канал. 3еленський і Порошенко вже на нього підписались. Все найважливіще, що робиться в країні тепер тільки ТУТ. Приєднуйся і ти!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *