В це важко повірити… Їй було лише 30… Пoмерла зірка шоу «МастерШеф» (ФОТО)

Главная

13 вересня померла учасниця шоу «МастерШеф. Професіонали»-3 Стелла Клименко. Ймовірна причина смерті – раптова зупинка серця. Їй було 30 років.

Про сумну подію повідомив учасник кулінарного проєкту Микола Люлько на своїй сторінці в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця). 

Відомо, що ще в червні Клименко покинула шоу «МастерШеф» за станом здоров’я – у неї виявили коронавірус.

У Клименко був свій бізнес: вона готувала соуси, маринади, конфітюри, варення. Також дівчина відкривала заклад у Львові і була бренд-шефом у ресторані за кордоном.

Під керівництвом Миколи Люлька вона працювала в столичному закладі «Аляска». Все життя Клименко мріяла про відкриття власного закладу

Який вигляд мала Стелла Клименко
Українка Стелла Клименко
Померла Стелла Клименко

«Вічна пам’ять тобі, люба! Вчора батьки, друзі, колеги і я втратили близьку нам людину… Дівчинка Стелла, так я завжди тебе називав… Ти була мені хорошим другом! Ти була прекрасною колегою! Ти наша запальничка! Ми з тобою пройшли багато! За плечима у нас сотні крутих страв, багато майстер-класів і дуже нелегкий проєкт «МастерШеф. Професіонали»! Я до останнього вірив у диво і чекав тебе сьогодні на работу! Але ти не прийшла…» – написав Люлько.

Стелла Клименко на шоу
Померла кухар Стелла Клименко
Стелла Клименко під час готування
Стелла Клименко за життя
Стелла Клименко та Микола Люлько

ДжерелоДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *