9 Серпня, 2022 2:14 pm

Алла Мазур не витримала: Утримаюсь від матюків – хоч дуже хочеться. Але як вирвати цей світ з абсурду…

Ось так Фейсбук (чи тепер Мета) Цукерберга допомагає світові менше знати про звірства рашистів в Україні. Бо контент, чи бачите, може бути важким для їхнього сприйняття!

Авжеж: нащо знати у комфортному, обігрітому російським газом західному світі, що у нас калічать і вбивають дітей, ґвалтують і спалюють жінок, просто заради задоволення вбивають мирних людей? Що путінські садисти не дають навіть мертвих гідно поховати і трупи лежать просто неба?

Звісно, давайте пришлемо ще кілька комісій, щоб перевірити, чи це правда! Бо ж так не може бути у нинішньому світі! І росія – пообіцявши дешевий газ – каже, що Україна все придумала!

І моторошні фото з Бучі, Ірпіня, Гостомеля – це фейк! І як їм не повірити путлеру, у якого руки вже по плечі в крові – але ж дає газ! І зарубіжні розвідки старанно шукають докази, чи весь цей жах в Україні справді був!

Ну а Мета-імперія Цукерберга – американця, до речі – поки заховає від вразливих західних очей «важкий контент». Бо публікація, взагалі-то, не порушує норми співтовариства. Але ДЕКОМУ може не сподобатись…

Утримаюсь від матюків – хоч дуже хочеться. Але як вирвати цей світ з абсурду, у якому він загруз, молячись на газ із рашки? І пояснити: якщо не зупинити путіна тут – то весь цей «контент», який їм так не подобається, буде в їхньому домі!

На зображенні може бути: 1 особа та текст «мы скрыли вашу публикацию, поскольку она может содержать тяжелый для восприятия контент эта публикация не нарушает нормы сообщества, но она может быть неприемлема для некоторых людей. алла мазур опубликовано: алла мазур 17 марта 108 наших дток убили росйськ нелюди 3 початку вйни! наших. рдних. найдорожчих. я всỉ ui днỉ ще якось тримала себе в руках намагалась плакати, коли син не бачить. але коли бачу збраня докупи ui кадри... я просто вию вi̇д горя. разом 3 рдними цих... ещё»

Алла Мазур

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.