28 Травня, 2022 10:27 pm

Глава МЗС Британії зробила гучну заяву в підтримку України! Варто дослухатись

Міністерка закордонних справ Великобританії Ліз Трасс вважає, що російські війська мають бути вигнані з усієї окупованої ними території України, зокрема з Криму. Перемога України є стратегічним імперативом для Заходу.

Про це глава британського МЗС заявила під час виступу у резиденції лорд-мера лондонського Сіті, повідомляє ВВС. На її думку, Захід повинен зробити все можливе для виключення ймовірності повторення подібної агресії. Ключові завдання:

збільшити асигнування на оборону;

використовувати всі наявні економічні важелі для витіснення Росії із західних ринків;

допомогти наростити оборонні можливості не лише України, а й інших країн, яким може загрожувати військова агресія з боку Росії, таких як Молдова та Грузія.

Зазначається, що виступ Трасс став чітким вираженням цілей Британії у цій війні, тоді як раніше позиція Лондона зводилася до розмитої фрази про те, що путінське вторгнення “має зазнати провалу і цей провал має бути очевидним”.

На думку Трасс, якщо Швеція чи Фінляндія ухвалять рішення про вступ до НАТО, їх необхідно буде прийняти якнайшвидше.

Вона назвала війну в Україні спільною війною. У зв’язку з цим країни Заходу мають посилити виробництво зброї та подвоїти підтримку України, щоб не дати Росії здобути перемогу.

“Якщо Путін досягне успіху, це обернеться неймовірними стражданнями для всієї Європи і всьому світу загрожуватимуть жахливі наслідки. Ми більше ніколи не почуватимемося в безпеці”, – заявила вона.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.