28 Травня, 2022 10:01 am

Горить Омськ. Горить Красноярськ… Стадо… Карма до вас прийшла. Відкривайте ворота, приїхала суєта – Богуцька

Горить Омськ. Горить Красноярськ. Росіяни журяться, мовляв, “бідні люди, де ж тепер їм жити? Збирали все життя, щоб купити собі якусь дрібницю… І тут нічого немає”.

– І що тепер?

Звичайно, марно розмовляти з відео в ютубі. Не почують ані автори відео, ані погорільці. Адже саме з тих регіонів найбільше “контрактників”, які, без жодного сумніву, прийшли вбивати мирних українців. Без тіні докорів бомбили по містах, залишаючи людей, які встигли евакуюватися без даху над головою. Без дому. Без усього, що було їхнім життям.

Я пам’ятаю, як у 14 році, коли буряти, як “спадкоємці Київської Русі” прийшли до Криму, розповідали, що їхня батьківщина там, де вони знаходяться фізично. А значить, і Крим.

Потім якось вранці я увімкнула комп’ютер і тут оп! Побачила, як у Бурятії палають села. А потім до погорільців, які лишилися голі-боси, приїхав голова району з попом. Піп спочатку читав молитву з псалмами, потім побризкав “святою” водою натовп, а потім сказав як проповідь, що треба повністю довіряти голові району, який виступить з промовою.

І голова сказав, що всіх (і тих, у кого згоріло все, і тих, у кого нічого) переселять в інший район, за 1000 км.

Народ почав обурюватися, мовляв, тут їхнє коріння і тут їхня батьківщина, на що голова бурятів сказав, що батьківщина їхня там, де вони житимуть. А це не батьківщина – а територія. І її треба звільнити.

Побузили.

Проповідь закінчилася.

Розійшлися.

Стадо… Карма до вас прийшла. Відкривайте ворота, приїхала суєта.

Liza Bogutskaya

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.