9 Серпня, 2022 2:34 pm

Дочекалися! Дякуємо Джонсону. Погані новини для “русскіх воєнних караблєй”!

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон розглядає можливість постачання Україні нової зброї. Вона має допомогти Силам оборони зірвати плани глави РФ Володимира Путіна щодо південних українських територій.

Йдеться про протикорабельні ракети для відбиття атак окупантів із моря. Про це повідомляє видання The Times.

Наголошується, що Британія наполягає на тому, щоб озброїти Україну такими ракетами, щоб потопити російські військові кораблі та відбити обстріл прибережних міст.

Джонсон уже сказав міністрам, що хоче поставити Києву зброю, щоб запобігти наступу російських військ на Одесу. Так само, як британські протитанкові ракети використовувалися, щоб завадити ЗС РФ захопити українську столицю.

Як пояснило високопоставлене урядове джерело, вони очікували, що масова колона танків російських загарбників пройде дуже плоским ландшафтом і “Київ буде взято через три дні”. Проте, наголосив співрозмовник, легкі протитанкові засоби нового покоління “NLAW зупинили це”.

“Цю частину війни ще не закінчено, але вона призупинена. Зараз вони концентруються на півдні. Це наступна мета”, – додало джерело видання.

Раніше Британія поставила Україні високошвидкісні переносні зенітно-ракетні комплекси Starstreak. Днями українські захисники успішно застосували цю зброю – з її допомогою було збито російський вертоліт Мі-28 у Луганській області.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.