28 Травня, 2022 10:26 pm

Екснардеп не витримав: З 1945 по 1948 рр. Чехословаччина депортувала всіх судетських німців. До чого це я? А ось до чого…

З 1945 по 1948 рр. Чехословаччина депортувала всіх судетських німців. До чого це я? Та так, чомусь згадалось.

Німців через, яких Німеччина напала на Чехословаччину. Німців, що кликали гітлера, німців, що не хотіли інтегровуватись, німців, що не хотіли розмовляти чеською, німців, що насміхались з чехів і їхньої культури, німців, що обирали пронімецькі, прогітлеріські політсили до влади. 23% від усіх громадян країни депорт.

І не мучили вже більше одне одного.

І не чули вже чехи від німців: ”блядь, я нємєцкаізичьний чєх, а ти знаєш скока нємєцкагаварящіх за Чехославакію ваєвала і пачєму ета я должен гаваріть па чєшскі?”

Ой, сорі, то то всьо мало бути на німецькій.

І ніхто вже не з’ясовував процент хароших дойч, і не велись дискусії про важливість розмовляти чешською. А чешська інтеліґенція не писала листи мерам чеських міст про недопустимість перейменування вулиць названих харошими німцями, наприклад тих, які для коричневого режиму придумали зброю масового знищення людства, як до прикладу це робить срана українська радянська интилигенція в особі мариновичів енд ко, захищаючи сахарова, бо виявляється він трішки по инакшому бачив червоний режим. І не шукали чехи в названих в честь німців вулицях при німецькій окупації чеських корінь цих німців, як це роблять зараз наші д@вб@йоби вишукуючи українське коріння в різних чайковських.

Ауфідерзейн сказали чехи!

Читаю, що половина евакуйованих маріупольців вибрало життя в Московії.

Дякую вам за ваш вибір, поважаю його і ціную.

Зрозумійте тожеукрАінци, ми, українці, переможемо в цій війні. Наша Перемога – це не тільки повернення окупованих Московією територій, наша Перемога – це не тільки ЄС і НАТО, наша Перемога – це українська Україна. Тут не буде ізика, тут не буде ФСБ МП під аґентурною назвою УПЦ МП, тут не буде чайковських, пушкіних, толстих і т.д.

Чим швидше ви це усвідомите тим швидше тут буде Перемога та мир. Ні?

Ауфідерзейн!

Андрій Міщенко

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.