28 Травня, 2022 10:22 am

Може хто впізнає? Т.з. українські “біженки” в Данії влаштували вечірку з випивкою й танцями під російську попсу ВІДЕО

Поки в Україні йде війна й у багатьох містах від обстрілів із боку російських військ помирають діти, у Данії біженки нібито з Харкова влаштували гучну вечірку. Жінки розважилися із випивкою й танцями, що місцями мали еротичний характер, і все це під російську попсу.

Відповідні кадри 24 квітня, коли християни східного обряду відзначали Великдень, оприлюднив у Facebook місцевий волонтер Генрік Савков. Користувачі мережі попросили данця не ідентифікувати тих жінок як українок (щоб переглянути фото й відео, доскрольте новину до кінця).

“Горілка, кетчуп й українські крихітки”, – лаконічно підписав волонтер відео, доступ до якого уже закрито.

Ролик продемонстрував, як група жінок танцює під пісню “Бухгалтер” російського гурту “Комбінація”. Всі вони не приховують, що їм дуже весело.

На іншому відео “біженки” розважалися вже під трек “А я нашел другую” теж гурту з РФ “Ненсі”. Одна з них у танці не гребувала елементами стриптизу. Не дивно, що в багатьох користувачів мережі склалося враження, що про війну в Україні ці веселі “леді” навіть не чули.

Переглядаючи сторіз данського волонтера, журналісти “Телеграф” знайшли сторінку жінки, яка на опублікованих відео дозволяла собі найбільше.

Її профіль у мережі закритий, але з відкритих даних очевидно, що “біженку” звати Ольга Тіхова і вона родом із Харкова.

Сторінка ймовірної біженки з Харкова, яка відзначилася на відео.

Сторінка ймовірної біженки з Харкова, яка відзначилася на відео

 

 

Українці та інші користувачі мережі обурилися цьому неподобству. В коментарях під відео багато наголосили, що їм соромно за таких “земляків”, які виїхали з країни, де триває війна, проте зовсім про це забули.

Українські "біженки" танцюють під російські хіти

Скриншот коментарів

 

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.