28 Травня, 2022 11:10 pm

Найогидніше бачити з яким мерзенним цинізмом російська влада і народ рф відмовляються визнавати свої воєнні злочини

Найогидніше бачити, з яким мерзенним цинізмом російська влада і народ рф відмовляються визнавати свої воєнні злочини: вбивства мирного населення, тортури і зґвалтування, приписуючи це «нацистам».

Ви – нація виродків і збоченців! Зніміть хрести, бісові діти! Пекло – ваш дім! Євген Рибчинський

Нагадаємо,

Зусилля працівників слідчих підрозділів та криміналістів наразі спрямовані на документування злочинів російської армії в місцях активних бойових дій на Київщині, зокрема у Бучі, у тому числі щодо мирного населення.

Джерело: Нацполіція, гуманітарний штаб Київщини

Деталі: Правоохоронці зазначають, що фіксують страшні наслідки обстрілів населених пунктів та звірства російських військових відносно мирних громадян – катування місцевих жителів на окупованих територіях, зґвалтування та тортури над жінками і дітьми.

Вбиті російськими окупантами мирні мешканці Бучі

Вбиті російськими окупантами мирні мешканці Бучі

Пріоритетним завданням для правоохоронців є встановлення усіх вбитих і закатованих осіб, місць одиночних і масових захоронень, ексгумації тіл для проведення необхідних досліджень і видачі рідним для поховання.

У повідомленні поліції показані фото та відео з Бучі.

Дослівно: “Лише у місті Буча з 1 квітня виявлено 195 вбитих громадян, при цьому деякі з них були поховані у братській могилі.

Аби у максимально стислі терміни провести необхідні слідчі дії у звільнених від російських армійців населених пунктах Київської області, створено 37 слідчо-оперативних груп, а відтак до цієї роботи залучено 150 слідчих Нацполіції та поліції Київщини.

Вони проводять огляди місць подій, опитують свідків та потерпілих і фіксують наслідки злодіянь окупантів, які знищили сотні цивільних людей та інфраструктуру населених пунктів.

Усі зібрані слідчими і криміналістами матеріали стануть підставою для притягнення воєнних злочинців до найсуворішої відповідальності в українських та міжнародних судах”.

Дослівно: “До звільненої від окупантів Бучі здійснила робочий візит Генеральний прокурор Ірина Венедіктова. У місті почали ексгумацію тіл убитих російськими окупантами з місця масового тимчасового поховання.

Одна із братських могил знаходиться біля церкви – там поховано приблизно 67 вбитих росіянами людей. Кожнhttps://www.pravda.com.ua/news/2022/04/8/7338242/е тіло оглядають фахівці – судмедексперти, криміналісти, слідчі та прокурори. В більшості у загиблих вогнепальні та осколкові поранення від вибухів. Частина загиблих були з документами, решту ж доведеться впізнавати родичам по одягу чи інших ознаках та ідентифікувати по ДНК.

Попередньо у Бучі налічується вже більше 300 загиблих. Правоохоронці фіксують кожний злочин, який скоїли окупанти проти українців”.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.