28 Травня, 2022 10:15 pm

Пост нелюбові. Ми тепер, наші діти, їхні діти, діти, їхніх дітей мають знати хто є ворогом України…

Пост нелюбові. Вчора було велике свято, тому нічого і не писав. Але, ми тепер, наші діти, їхні діти, діти, їхніх дітей мають знати хто є ворогом України.

росіяни для нас українців тепер вороги назавжди і я не розумію і не сприймаю заяви про “хороших” росіян. Тому, для мене дивно, коли на українському телебаченні дають можливість говорити, так званим “хорошим” росіянам, а українським волонтерам не надають такої можливості, для прикладу.

Я зустрічався з хлопцями з Грузинського легіону і серед них був голова федерації карате Грузіїї, 8 дан, всі, хто у курсі розуміє про що я. Ми з ним домовились, що він адаптує ізраїльській варіант рукопашного бою для “чайників” і потрібно, щоб цю дисципліну викладали в українських школах на фізкультурі.

Ми повинні бути готовими до відсічі агресору завжди, поки існує рашистська країна7
Хочу також згадати так званих політологів, які свого часу з натхненням пропагували “російський мір”, деякі них зараз “працюють” на владу і роблять вигляд, що вони ні до чого.

Про телеканал Інтер і телеведучих, які святкували 9 травня і були ведучими на концентрах, а зараз такі тіпа патріоти, також треба не забувати.

Дійсно деякі проросійські політики кардинально змінилися і ведуть себе неадекватно, як говорять їхні знайомі. Так, Михайло Добкін, не тільки перейшов у спілкуванні на українську мову, а вступив у тероборону Харкова, за моїми даними, та захищає Харків. (Андрій Винниченко Пишуть, що Добкін уже все покинув і не захищає уже Харків, а пішов до церкви служити дияконом.Церковнослужителів не мобілізують і не беруть служити до війська.) Але, є інші члени і членкині ОПЗЖ у ВР, які виїхали з України, а їхні представники на місцях типові зрадники. На мою думку, всі народні депутати, хто виїхав з України і не повернувся під час війни, мають не тільки бути позбавленні мандату народного депутата, а і українського громадянства.

Ну і тепер трохи про владу. Президента, прем’єр-міністра і голову ВР не критикую, але всі інші, просто гівнюки, це щоб не матюкатись, вони всі нам говорили, що війни не буде, вчора почув одного з гівнюків, що тіпа ми знали, але не говорили, щоб не було паніки, як так розумію, що готують суспільство для виправдання своєї некомпетентності, а можливо і непросто некомпетентності.

Незважаючи на всіх цих гівнюків в офісі президента, все буде Україна!

Слава Україні!

Віталій Бала

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.