9 Серпня, 2022 1:49 pm

Прихильники “руZZкіх асвабадітєлей” виють від горя опинившись під їх окупацією. Нова телефонна pозмова яку вдалося пеpехопити СБУ ВІДЕО

Жителі тимчасово окупованих територій в шоці від «руZZкіх асвабадітєлей». Доказом цьому – нова телефонна розмова, яку вдалося перехопити СБУ. На записі бойовик так званої ДНР (чий підрозділ зараз стоїть на Херсонщині) та його родичка, яка проживає в с. Тарасівка Запорізької області.

Цікаво, що під впливом російської пропаганди спочатку жінка мала зовсім інше уявлення про «асвабадітєлєй». Але реальність шокувала, ілюзії розбились.

«Серьожа, їдь сюда і подивися, що тут робиться! Я х*рньою не страдаю! Я тобі завжди вірила! Вірила, як ти мені об’ясняв за бандерівців… я зненавиділа їх. А тепер кого мені ненавидіти?» – через сльози запитує жінка у свого небожа.

Вона не знає, як вберегти своїх 14-ти та 10-тирічну онучок від глуму «визволителів». «Ми їм ковбаси, а вони залазять у хату, насилують дітей і стріляють у ноги, – ридає жінка. – …Шо мені робити? Вони ходять по селу, питають, де молоді дівчата та пропонують за них солярку»…
Родич намагається заспокоїти її, тож радить виїхати: «Если есть возможность – выезжайте куда-то.

В тыл подальше, куда-то в город».

А на риторичне запитання: «Хіба ж вояки себе так поводять?» відповідає просто: «То пизд*ц!».

Ось як насправді виглядає «освобождение» рашистів!

Саме тому ми робимо максимум, аби звільнити нашу землю від цієї нечисті.

Україна обов’язково переможе!

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.