28 Травня, 2022 10:12 am

Спливли! Їм все мало. Саме ця “піхота” і стане першою хвилею нової окупації, а за ними прийдуть кадирівці, буряти…

“Демократичні” раш. письменники Акунін, Шендерович і под. завили про неприпустимість обмеження чи “утисків” рашомовної літератури. За межами рф, звичайно, – рф їм мало. Їхня “батьківщина” закінчується там, де не читають рашлітературу. Як і кордони для раш. мародерів закінчуються там, де вже не розмовляють рашмовою.

За ознаками (і цілком прогнозовано), останньою хвилею російської піхоти, що атакує Україну, буде рашистська “демократична інтелігенція”.

Зокрема, рашистські “демократичні письменники”, які “втрачають ринки збуту” власної продукції в Україні (они “теряют”). Гроші й “слава” для раш. письменників – це серйозніше за братські могили під Києвом чи під руїнами Маріуполя. Їм досі невтямки (?), що росія завжди починає воювати толстоєвськими. Принаймні, з Україною.

Власне, якщо їх не нейтралізувати ще під час спроби “перетину кордону”, то саме ця “піхота” й стане першою хвилею наступної окупації.

Адже все починається з мови й “культури”, а вже за раш. письменниками, якщо їх запустити, приходять раш. попи, а вже за ними танковими колонами ідуть різні носії тієї “культури” – кадировці, буряти чи, просто, генетичні покручі. Але рашписьменники тут завжди будуть передовим загоном “піхоти” якогось чергового путіна.

Vassyl Laptiichuk

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.