9 Серпня, 2022 2:11 pm

Цю нечuсть мають знати всі! Стало відомо хто корегував вогонь по Маріуполю для ворога

Колаборанти з “ОПЗЖ” у Маріуполі стали корегувальниками вогню для російських окупантів, які обстрілювали критичну цивільну інфраструктуру. Про це повідомляє Маріупольська міськрада. “Отримали переконливі свідчення про злочини колабораціоністів з ОПЗЖ в Маріуполі. Вони не просто підтримали окупантів, а виступали інформаторами ворожої армії та фактично корегували обстріли критичної цивільної інфраструктури…

Виявилося, що саме зрадники-депутати з ОПЗЖ допомогли росіянам швидко паралізувати місто та створити гуманітарну катастрофу.

Зараз посібники геноциду в Маріуполі активно сприяють створенню окупаційної адміністрації. Всі матеріали щодо колаборантів вже передано до СБУ”.

Ось вже встановлені прізвища зардників Батьківщини:

Іващенко Костянтин Володимирович

Хаджинов Дмитро Михайлович

Хармишев Євген Олександрович

Сотнікова Наталя Анатоліївна

Карпенко Олена Василівна”.

Стало відомо, хто корегував вогонь по Маріуполю для ворога. Подробиці життя корегувальників і зрадників, фото-1
У міськраді відзначили, що з перших днів війни окупанти прицільним вогнем знищували об’єкти життєзабезпечення міста, а також місця, де зберігався запас продовольства та води. Проте у фракції ОПЗЖ заявляють, що це ще треба довести правоохоронцям.

Важливо, що всі ці люди з ОПЗЖ були героями антикорупційних розслідувань, які проводили журналісти сайта 0629. Саме ці люди декларували нулі в своїх деклараціях. При цьому продовжували жити розкішно, з розмахом.

Усіх цих людей пов’язували з Петром Івановим. Це кримінальний авторитет, колишній очільник фракції Партії регіонів в Маріупольській міській раді.

Стало відомо, хто корегував вогонь по Маріуполю для ворога. Подробиці життя корегувальників і зрадників, фото-2
В 2014-м разом з депутатом держдуми росії Сабліним Іванов фінансував та органував “руську весну” в Маріуполі, а влітку намагався захопити владу в місті.

НА фото – Дмитро Саблін, маріуполець, який давно залишив місто, зробив “каркаломну” кар’єру на росії, став депутатом держдуми.

Стало відомо, хто корегував вогонь по Маріуполю для ворога. Подробиці життя корегувальників і зрадників, фото-3
Саблін системно вливав гроші в російські проєкти в Маріуполі, за що його навіть зробили почесним мешканцем Маріуполя. І тількі після 2014 року позбавили цього звання. Бо Дмитро Саблін абсолютно спокіной проголосував в держдумі рф за ввід російських військ

Після звільнення Маріуполя Петро Іванов втік в росію. Проте через названих вище осіб продовжував контролювати Маріуполь.

І ось в березні 2022 року, після початку російської агресії і повномаштабного вторгнення, після того, як росія фактично знищила Маріуполь, Дмитро Саблін знову з’явився в місті разом з Іващенко та іншими своїми посіпаками.

Самого Петра Іванова поки що камери в Маріуполі не зафіксували. Но то питання часу.

Що ще вдалося дізнатись про цих “прекрасних” людей:

Хармишев закінчив 3-ю школу в Маріуполі. Був прикордонником СРСР. Має багато нерухомості в Ірпені. Саме Хармишев ломав мікрофон на сесії міськради в Маріуполі, як останній хуліган. До Маріуполя приїжджав тільки на сесії ради. І в місті постійно не мешкав.

Ще один компаньон в цій команді – Роман Теслюк, наглядач за бізнесом Петра Іванова, зокрема за ринком “Космос” та іншими бізнесами. Контролював грошовий потік до Росії, про це розповіли 0629 люди, які тісно контактували з Теслюком. Його теща- відома в Маріуполі волонтерка Анжела Тимченко, яка під час блокади Маріуполя пропонувала здати місто росіянам, аби врятувати його.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.