28 Травня, 2022 9:56 am

Що за кисіль у них в голові? У російському Бєлгороді почалася паніка. Погляньте що витворяють ВІДЕО

У російському місті Бєлгород місцеві жителі почали цькувати голубів, боячись, що вони розносять біологічну зброю з України. Фейк про “біолабораторії” пропагандисти почали розганяти після вторгнення Росії в Україну.

Відео із отруєними птахами на своєму каналі в Telegram оприлюднив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко у вівторок, 5 квітня (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На кадрах місцевий житель показує померлих голубів в одному із дворів Бєлгорода та припускає, що їх отруїли.

“У Бєлгороді юродиве стадо, одурманене розпропагандою, вирішило по-своєму боротися зі світовою змовою проти параші – потривили на подвір’ї голубів. Маразм та стрімку деградацію рашистського населення можна пояснити лише одним – помилкою еволюції!” – написав Геращенко.

Раніше в під’їзді однієї з багатоповерхівок Бєлгорода мешканка розвісила оголошення із закликом не годувати голубів. Росіянка повторила пропагандистський наратив про те, що в Україні нібито інфікують птахів холерою і чумою.

Вона написала, що таких “лабораторій США” в Україні вже 36, а вони працюють понад двадцять років.

Зазначимо, що жодних “лабораторій” в Україні немає, ця інформація – безглуздий фейк, вигаданий у Росії. Вперше інформацію про біозброю в Україні розповсюдило міністерство оборони Росії. Там заявили, що знають щодо проєкту США про лабораторії в Україні з “вивчення поширення небезпечних інфекцій птахами, що мігрують”.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.