28 Травня, 2022 10:04 am

Kрейсер “Москва”! Ось і спливла брехня! Все видала одна фотографія. Ворог намагається її знuщити

Журналісти викрили чергову брехню російського командування про затоплений ракетний крейсер “Москва”. Причиною цього стала опублікована фотографія строковика Сергія Грудініна, який “зник” після знищення корабля.

Незважаючи на те, що члени сім’ї солдата досі нічого не знають про його місцезнаходження, командування опублікувало відео з екіпажем “Москви”, який нібито вижив. Про це повідомляє “Радіо Свобода” (Щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Через кілька днів після краху крейсера “Москва”, в РФ опублікували кадри, на яких нібито зафіксовані моряки, які пережили затоплення військового корабля. Відразу ж після публікації відео виникли сумніви щодо його справжності. При цьому члени сім’ї Грудініна кажуть, що досі нічого не знають про його місцезнаходження.

Крім того, фотографія, яка опинилася у розпорядженні “Радіо Свобода”, посилила сумніви щодо достовірності відео.

“Здається, це кадр із того ж відео, але моряк, зображений на ньому, не повернувся до своєї родини, а його матері, після того як спочатку сказали, що він вижив, пізніше сказали, що він зник безвісти, а ще пізніше, що він мертвий”, – пише видання.

Тітка Грудініна, Тетяна Грудініна, повідомила радіостанції наприкінці квітня, що її племінник досі вважається зниклим безвісти. Вона сказала, що його матері Тамарі Грудініної на гарячій лінії Міноборони повідомили, що її син живий, але пізніше їй зателефонував чоловік, який назвався Вакулою (прізвище заступника капітана “Москви”) і сказав, що Грудінін зник.

Ще через деякий час жінці зателефонував інший представник ВМФ РФ і повідомив, що її син “потонув разом із кораблем”. Радіо Свобода “Крим.Реалії” зв’язалося з батьками Грудініна в Амурській області на Далекому Сході Росії та попросило їх підтвердити, що чоловік на фотографії – їхній син. Вони заявили, що не хочуть розмовляти із журналістами, посилаючись на психологічну травму.

“Грудинін був строковиком, а значить, за законом його не повинні були відправляти в зону бойових дій. У той час як Росія веде війну проти України, причому деякі бойові дії відбуваються на українському узбережжі Чорного та Азовського морів, Міністерство оборони заявило, що корабель не брав участь у бойових діях”, – повідомляє видання.

У РФ відмовляються визнавати масштаб жертв на крейсері ”Москва”

Фото загиблого на крейсері ''Москва''

Фото загиблого на крейсері ”Москва”

Раніше повідомлялося, що екіпаж знищеного українськими військовими крейсера “Москва” міг більш ніж наполовину складатись із терміновиків. Кількість матросів, покликаних на термінову службу на флагмані Чорноморського флоту РФ, приблизно становила близько 300 осіб.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.