28 Травня, 2022 11:28 pm

Pосійські нелюди збиралися повторити “подвиги” гiтлерівців у Бабuному Яру. Погляньте що планували

“Братський” російський народ, мабуть, збирався повторити “подвиги” гітлерівців у Бабиному Яру. Для геноциду українського народу окупаційні підрозділи застосовували всю зброю. Про це повідомила прес-служба ГУР МО 6 квітня.

Зазначається, що поблизу населеного пункту Димер у Київській області спецназівці ГУР МО України знищили колону Росгвардії. Залишені окупантами в розбитих машинах документи є черговим свідченням намірів російських нелюдів убивати народ України на вже окупованих ними територіях.

Військовослужбовці росгвардії 748 окремого батальйону оперативного призначення (в/ч 6912, м. Хабаровськ), для “демілітаризації” та “денацифікації” мирних містечок на Київщині везли з собою автоматичну зброю та важкі кулемети.

” Братський” російський народ, певне, збирався повторити “подвиги” гітлерівців у Бабиному Яру. Отримані документи стануть черговими доказами військових злочинів Росії у міжнародних судах, а трофейну зброю українські розвідники вже передали до підрозділів на сході та півдні України, — йдеться у повідомленні.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.