В Україні скасували призов до армії! Що потрібно знати

Главная

На час дії загальнонаціонального карантину задля недопущення поширення коронавірусу, в Україні тимчасово скасували призов громадян до армії.

Відповідне розпорядження видав командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенант Олександр Сирський. Про це на сторінці у Facebook повідомила пресслужба Сухопутних військ ЗС України.

Зазначається, що військові комісаріати і територіальні центри комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину призупинять заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів. Так триватиме до окремого розпорядження.

«Натомість військові комісаріати і територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають продовжувати роботу з військово-обліковими документами та організовувати протиепідемічні заходи», – йдеться в повідомленні.

Водночас головам призовних комісій рекомендується організовувати роботу комісій відповідно до обмежень, введених місцевими органами виконавчої влади.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *