Всp@лuсь? У зверненні Слуг Народу до Зеленського щодо Мінської зради сталися зміни…

Главная

У зверненні депутатів Слуга Народу до Володимир Зеленський щодо Мінської зради сталися зміни:

🥬 Ірина Аллахвердієва, сторінку видалено.

🥬 Андрій Боблях, пост із заявою видалено.

🥬 Ольга Василевська-Смаглюк, пост із заявою видалено.

🥬 Артем Ковальов, пост із заявою видалено.

🥬 Володимир Тимофійчук, пост із заявою видалено.

🥬 Ігор Фріс, пост із заявою видалив, але написав новий, де дублює тези із заяви, однак до Президента вже не звертається.

🥬 Дмитро Чорний, сторінку видалено.

Всрались?

Микола Виговський

Нагадаємо текст звернення!

«Ми, народні депутати України — представники політичної партії „Слуга народу“ не можемо не звернути увагу на низку подій навколо переговорів з Російською Федерацією…Не можемо також не помітити схвалене представниками України в рамках Тристоронньої контактної групи рішення про створення Консультативної ради в рамках політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи» , — сказано в заяві.

У партії заявили, що факт того, що в створювану Консультативну раду увійдуть на рівних правах представники України та окремих районів Донецької та Луганської областей України, як сторони консультацій, викликає тривогу.

Депутати переконані, що реалізація на практиці оприлюдненого українськими ЗМІ положення про згадану Консультативну раду закладає основу для того, щоб поставити під сумнів закріплену в законодавстві України позицію нашої держави.

«У зв’язку з цим ми звертаємось до Президента України Володимира Зеленського щодо необхідності, в умовах суперечливоі громадської реакції на останні Мінські ініціативи, надання доручення представникам України в Тристоронній контактній групі та усім переговірникам України повернутися в рамки законодавства України та не допустити реалізації оприлюднених рішень щодо створення Консультативної групи у спосіб і формах, які не знаходять підтримку народу України, протирічать діючому законодавству держави та національним інтересам», — сказано в заяві.

Нардепи закликали Зеленського зобов’язати делегацію України на переговорах з РФ проводити на регулярній основі консультації та інформувати Верховну Раду щодо підходів і стану переговорів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *