«Зеленський – все»: ш0куюче інтерв’ю ексpaдника Путіна, яке масово видаляють із мережі (ВІДЕО)

Главная

Колишній радник Путіна, відомий російський політик і економіст Андрій Ілларіонов заявив, що Володимир Зеленський як президент, хоч і несвідомо, працює проти України і чим далі – тим більше завдає країні шкоди. Свої міркування він виклав в інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону.

«Він (Зеленський) випадково потрапив на цю посаду… Я думаю, що він з благородних мотивів, але як говорить прислів’я – благими намірами дорога в пекло вимощена.

Просто не розуміючи наслідки своїх дій, він увів в оману українське суспільство. Він пообіцяв українському суспільству те, чого не зможе йому дати. Більш того, він своїми діями і бездіяльністю завдає дуже великої шкоди Україні, не розуміючи цього», – зазначив Ілларіонов.

На його думку, шостий президент України мав достатньо часу, щоб навчитися керувати країною – проте цього так і не відбулося.

«10 місяців при владі… Я ще в червні минулого року писав, що у Зеленського 6-7 місяців на оволодіння мистецтвом державного управління і розуміння того, що потрібно робити. Що перші пів року він буде робити помилки – це гарантовано, іншого варіанту там не було…

Але був шанс, що він навчиться і буде їх виправляти. Жодних ознак, що він опанував елементарні ази держуправління – немає. Це означає, що він не в змозі навчитися. Чим більше він буде знаходитися на цій посаді, тим більше шкоди завдаватиме Україні. Не бажаючи цього», – зауважив політик.

«Він повністю її програв. Я аналізував документи, ухвалені на Нормандській зустрічі, офіційні заяви, відповіді на запитання журналістів – Зеленський програв за усіма пунктами… Він виявився слабшим, ніж Путін думав», – вважає ексрадник російського президента.

Єдина порада, яку б Ілларіонов дав чинному хазяїну Банкової – більше ніколи не повертатися за стіл перемовин із Путіним: «Ніколи, ні за яких обставин. Ані в Нормандському форматі, ані в Мінському, ані в Будапештському. Закрити цю тему, забути про перемовини з Путіним».

«Володимир Зеленський всьо». Це не я сказав. Такий прогноз зробив Андрій Іларіонов… З його слів Президент уже вляпався в історію. Дивіться відео. Від мене, у Президента ще є шанс увійти в історію. Але це окрема історія…

Gepostet von Володимир Горковенко am Donnerstag, 19. März 2020

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *